REAKCE NA PŘÍSPĚVEK V NÁVŠTĚVNÍ KNIZE

Reagujete na tento příspěvek

Podpora
Ondřej  |  83.208.35.77  |  ondrej(zavináč)kee.zcu.cz
03.06.2010  12:02
To, že o problému nic nevíte, je mi celkem jedno.
Najděte si na stránkách www.finance.cz ze 6.5.2010 s názvem \"Německo schválilo výrazné snížení podpor solární elektřiny\"

Kde se mimo jiné píše i o prohlášení pana místopředsedy Energetického regulačního úřadu Bohuslava Němečka.
Zde je přesná citace:
Rychlý nárůst výrobních kapacit obnovitelných zdrojů vyvolal v Česku vedle vyhlídek na růst cen i obavy energetiků, zda rozvodná síť je schopna takové množství elektřiny pojmout. Distribuční společnosti proto přestaly udělovat kladná stanoviska k žádostem o připojení nových solárních a větrných elektráren do sítě, i vzhledem na rostoucí počty spekulantů s rezervacemi.
Místopředseda Energetického regulačního úřadu Blahoslav Němeček na počátku roku odhadl, že Češi budou platit do dvou let v cenách elektřiny za podporu solární energetiky 15 až 25 miliard korun, tedy 1500 až 2500 korun na každého obyvatele. To je téměř desetkrát větší suma, než platí čeští spotřebitelé nyní

To, že Vám nejdou fakta pod nos, je nemilé, ale neznamená to, že píšu nesmysly - spíš Vy jen slepě věříte investorům,k kteří říkají jen polovinu pravdy.

Je škoda, že zde nefungují přímé odkazy. Protože bych zde uvedl přesné články, které moje texty dokládají.
Dále si vyhledejte na www.google.cz tento dokument: ISBN 978-92-79-06978-9
To je statistická ročenka eurostatu. V této ročence je na straně 71 tabulka cen 1 kWh elektrické energie ve státech EU pro domácnosti se započtením všech daní. Porovnejme nyní cenu el. energie v Dánsku, které které je modlou všech větrníkářů v ČR a cenu u nás. Zjistíte, že Dánové platí 2,5 krát více za elektřinu. A to prosím vyrábí z větru jen 25% svojí spotřeby.
Já myslím, že tyto skutečnosti dokládají to, co já říkám již dlouhou dobu.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do textu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Napište hlavní město ČR
Text příspěvku: