REAKCE NA PŘÍSPĚVEK V NÁVŠTĚVNÍ KNIZE

Reagujete na tento příspěvek

Plat
ondrej Kral  |  89.102.118.174  |  ondrej(zavináč)kee.zcu.cz
22.11.2010  15:35
Vašemu příspěvku je opravdu rozumět... Jednou zmiňujete místostarostu a podruhé starostu.
Koukám, že Vás nezajímá žádná odvedená práce dotyčných lidí, ale zajímá Vás pouze jejich plat. Z toho je vidět spíše závist (podtrhuje to i to, že si svoje příspěvky ani nechcete podepsat). Dále logicky ani není možné posuzovat jen absolutní hodnotu platu nebo odměny někoho, ale je potřeba se podívat na odvedenou práci dané osoby. Má li obec vyrovnaný rozpočet a pokud byly proinvestovány dotace o objemu mnoha mil. Kč, tak ty odměny se mi zdají adekvátní. Podívejte se třeba na městys Klenčí pod Čerchovem. Obec která je podobně velká jako Kasejovice. Mají tam i více průmyslu. A když se tam budete procházet, tak si všimněte jak tam vypadají chodníky, jak mají upravená prostranství, fasádu na kostele a třeba i hřbitovní zeď... :-) Navíc ani není žádoucí, aby místostarosta byl stále fyzicky na své židli, protože obec potřebuje schopné lidi, kteří za ni budou vyjednávat na úřadech, na ministerstvech, s firmami a tak dále. Oni nám ty peníze z těch fondů a státního rozpočtu do náruče nespadnou z ničehož nic...
Nejdřív se podepište a pak můžeme rozvést diskuzi...

Mě třeba zase vadí, že někteří zastupitelé evidentně nehájí zájmy města, ale různých investorů. Zastupitel nesmí zvednout ruku pro prosazení zájmu jakéhokoliv investora, pokud předním neleží právně ošetřená smlouva mezi obcí a daným investorem o tom, co z toho bude obec a potažmo její obyvatelé mít.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do textu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Napište hlavní město ČR
Text příspěvku: