Memoriál Oty Balka - pouťový volejbalový turnaj 10.10.2022

Ačkoliv za okny už jsme přivítali podzim, připomene si ještě letní událost

Poslední červencový víkend se na Kasejovických hřištích odehrál tradiční volejbalový turnaj Memoriál Oty Balka.
Na začátku jsme všichni vzpomněli na našeho předsedu volejbalového oddílu a kamaráda Otu Balka, kdy, na jeho počest, se všem zúčastněním podával „vítr z hor“.
Na turnaj se přihlásilo 8 týmů.
Zápasy probíhaly celý den, ze začátku na dvou hřištích. Bohužel počasí nepřálo, ale i přesto ani jeden z hráčů neztratil dobrou náladu a pozitivní pohled a vše se dokázalo vyřešit. Konec turnaje se dohrál v tělocvičně. Celý den byl opravdu vydařený a volejbalisté pro své diváky zajistili výbornou podívanou a bylo jim oplaceno potleskem a správnou sportovní atmosférou.
První místo a putovní pohár si odvezl tým U Trati. Na druhém místě se umístil tým CBI 1931 a třetí místo si odnesl tým místních volejbalistů Beda team. Na dalších místech skončili týmy: Horažďovice, Zbraslav, Doprava, Překvapení, Sedlice.
Děkujeme sponzorům, kteří zajistili ceny: Karla a Jaroslav Pružincovi, Pěstitelská Pálenice Pohanka z Polánky, Klaus Timber a.s., Interiors manufacture & design a.s., Hospůdka na Růžku Holýšov, Kovo Kasejovice Klima, Benzina Nepomuk, Jan Hulač umělecký restaurátor, rodina Balkova, Unibrick s.r.o., Elektro Jankovský Blatná, Wurth, Mecotronic s.r.o., DM drogerie, Tým Doprava a Městský úřad Kasejovice.
Poděkování za skvělou organizaci a přípravu si zaslouží Tereza Grešáková, Jiří Bouše ml., Jan Hulač, děvčata v bufetu a Jakub Kulík za výborný oběd.
Závěrem už jen dodat: volejbalistů v Kasejovicích není mnoho, a proto jste všichni srdečně vítáni na úterní a čtvrteční tréninky od 19 h.

Memoriál Oty Balka - pouťový volejbalový turnaj
Memoriál Oty Balka - pouťový volejbalový turnaj
Memoriál Oty Balka - pouťový volejbalový turnaj
Memoriál Oty Balka - pouťový volejbalový turnaj

Autor článku: Petra Stupková

Autor fotografií:

Publikováno: 10.10.2022

Aktualizováno: 10.10.2022