Slovo starostky ke konci roku 2005

Do konce kalendářního roku zbývají poslední týdny.

V tento čas se většina z nás začíná těšit na nejkrásnější svátky v roce - Vánoce. V době adventní se věnujeme shánění dárků, které naši blízcí potom najdou pod ozdobeným stromečkem, úklidu a zkrášlování domovů, pečení cukroví atd. Všude, kam se podíváme, nám reklama sděluje, jak je důležité mít právě tu či onu věc, která nás buď vlastně ani moc peněz nestojí nebo ji můžeme mít úplně zadarmo.
V době předvánočního shonu stačíme ještě bilancovat právě končící rok. Hodnotíme, co jsme splnili ze svých plánů, kde jsme naopak slevili a co jsme nestihli vůbec. O všem, co se v Obci Kasejovice v předchozích měsících odehrálo, jsme občany průběžně informovali na stránkách Kasejovických novin a nyní i zde. Proto pokládám za zbytečné, abych zde s posledním měsícem v roce bilancovala. To, co se v uplynulém kalendářním roce stačilo v celé obci udělat, si může každý z nás zhodnotit sám.
Ráda bych všem občanům Obce Kasejovice popřála co nejkrásnější a nejpříjemnější prožilí jak času adventního tak vlastních Vánoc. Chtěla bych, abychom si společně uvědomili, že doba předcházející vlastní oslavě vánočních svátků není určena pro nám tak charakteristický a bohužel téměř samozřejmý předvánoční shon, ale především pro duchovní přípravu na narození Ježíše Krista.
Marie Čápova, starostka Obce Kasejovice

Autor článku: Čápová M.

Autor fotografií:

Publikováno: 16.12.2005

Aktualizováno: 23.08.2019