Kasejovice - nekonečný příběh

Tento název nese nový filmík, který turistům i místním ukáže Kasejovice z pohledu zvídavého turisty.

Lépe než popisovat, kudy všudy náš turista procházel a jaké životní pohromy ho při pouti Kasejovicemi postihly, bude zhlédnout video samotné... Na Youtube ho najdete pod názvem Kasejovice - nekonečný příběh a odkaz na video je umístěn též na stránkách města Kasejovice.
Za osmi minutami klidných turistických scén jsou skryty hodiny práce při samotném natáčení, střihu atd. A také spousta ochotných lidí, kteří věnovali svůj čas tomuto odvážnému „podniku“. Takže děkuji v první řadě Jendovi Nyklesovi z divadla Orel, který sehrál roli zvědavého turisty a Ivetě Pohankové, jeho „alter egu“ ze závěru filmu. Další poděkování zaslouží Štěpánka Bořková, Dana Jakubčíková za zapůjčení ovečky Pepiny, Markéta Průchová, pan Stanislav Levý, který velmi ochotně sehrál roli traktoristy, Josef Švagr, Roman Hošek za roli opraváře velocipedů a Kája Matějovský za pomoc při samotné editaci videa.
Byl natočen také film, který ukazuje malebnost našich obcí - Chloumka, Polánky, Podhůří, Kladrubec, Újezda, Řesanic a Přebudova. Tento filmík je opět nahrán na Youtube pod názvem Kasejovicko a též ho můžete najít pod odkazem na stránkách města.
Nuže vzhůru na cestu, vlak již přijíždí :-)

Pro vychutnání nejen leteckých scén doporučuji kvalitu přehrávání nastavit na HD (1080).

Autor článku: Dana Matějovská

Autor fotografií:

Publikováno: 03.10.2017

Aktualizováno: 23.08.2019