I. vánoční pochod TO Ztracený klíč Kasejovice 2015
I.vánoční pochod aneb Štědrý den trochu jinak.
Přišel Štědrý den a s ním očekávání, jak dopadne POCHOD. Počasí bylo pro výlet jak stvořené a já doufala, že se vše vydaří.
Bohužel se nás sešlo málo, ale den v přírodě bez stresu a shonu jsme si všichni krásně užili. Pro děcka byly připravené různé hry, soutěže a ceny (byly připravené hry i pro tatínky, ale Ti nějak až na jednoho chyběli). K obědu jsme si opekli brambory, uvařili čaj a ohřáli si KUBU, co jsem den před tím upekla. Když se sluníčko asi kolem druhé odpoledne stočilo za stromy a začalo být na naší základně chladno, ozdobili jsme společně stromečky pro zvířátka a vydali jsme se k domovu.
K naprosté dokonalosti chyběl jenom sníh pro tu správnou vánoční atmosféru, kytara a větší dav. Docela se těším na příští rok, protože si to všichni rádi zopakujeme. Jen doufám, že se nás sejde víc.
Za TO Ztracený klíč Kasejovice
Irena Majorová
Autor fotografií: Irena Majorová
Publikováno: 24.12.2015
Aktualizováno: 21.01.2025