REAKCE NA PŘÍSPĚVEK V NÁVŠTĚVNÍ KNIZE

Reagujete na tento příspěvek

připravované akce
Blovský  |  77.48.12.2  |  vaclav(zavináč)blovsky.cz
14.10.2009  18:54
Dobrý den!
Web je zřizován především za účelem zveřejňování informací. V prvé řadě úředních dle zákona ale také informací o městě a akcích. Mělo by se jednat vedle Kasejovických novin o další zdroj informací.
Určitě máte pravdu, že informace o připravovaných akcích nejsou ideální. Na druhou stranu většina akcí, které pořádá MěÚ je avizována formou plakátu v části akce nebo v pravém sloupci. U akcí, které pořádá někdo jiný to často tak není. Jde o to, aby se ta informace dostala ke mě, tedy aby mi pořadatel dal požadavek. Pokud to tak je ještě se nestalo, že by informace nebyla zveřejněna. Na základě i Vašeho podnětu znovu požádáme organizace aby tak činily. V současné době se připravuje nová podoba webu, kde bude tomuto tématu věnován větší prostor. Bohužel vzhledem k rozsahu je změna poměrně náročná a tak bude ještě nějaký čas v provozu starý web.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do textu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Napište hlavní město ČR
Text příspěvku: